תהליך נטילת משכנתא למוגבלים

בעלי חשבון בנק מוגבל יכולים לקבל כיום משכנתא באמצעות פנייה אל חברות אשראי או חברות פרטיות. משכנתא היא הלוואה משמעותית וגדולה לצורך רכישת נכס נדל"ן, שיכול לשמש למגורים או השקעה. רבים מבין בעלי חשבון בנק מוגבל משתמשים באפשרות של נטילת משכנתא למוגבלים על מנת לכסות חובות, לייצר תשואה ולהשיג רווחים. אופציה זו פופולארית ושכיחה בקרב לקוחות פרטיים, עצמאיים וגם בעלי חברות או ארגונים. יחד עם זאת, כדאי להכיר את אופיו של התהליך ולהבין כיצד מתנהלים מסלולי משכנתא למוגבלים.

משכנתא למוגבלים

השלב הראשון בנטילת משכנתא למוגבלים כולל ייעוץ, גיבוש אסטרטגיה המקובלת על הלקוח והסכמה לדרך ביצוע הפעולה. בשלב הזה הפרטים הראשונים הם מהותיים וקובעים את אופי מסלול ההלוואה בטווח הקצר והארוך. ההמלצות של אנשי מקצוע מבוססות על מצב פיננסי קיים, על היסטוריה מתועדת של חשבון הבנק ועל יכולת ההחזר החודשי של הלקוח או המשפחה. עם תום השלב הזה ניתן לעבור אל הצעד הבא, שהוא ביצוע בדיקות מול הבנק.

הלוואת גישור וליווי של עורך דין

יש עוד שני שלבים אופציונאליים עבור נטילת משכנתא למוגבלים. אחד מהם הוא מתן הלוואת גישור, שהיא מיועדת במידת הצורך לכיסוי חובות, תשלום עבור כונס נכסים או תהליכי הוצאה לפועל וגם כיסוי פיגורים במשכנתא או כל הלוואה קיימת אחרת בבנק. הלוואת גישור ניתנת בריבית אטרקטיבית ומהווה לעיתים קרובות את התנאי העיקרי עבור קבלת משכנתא למוגבלים. במילים אחרות, ללא הלוואת גישור לא ניתן לייצר את התנאים המתאימים עבור קבלת משכנתא ולכן חשוב להתייעץ לגביה עם יודעי דבר.

שלב אופציונאלי נוסף המתאים עבור בעלי חשבון בנק המעוניינים ליטול משכנתא הוא ליווי התהליך על ידי עורך דין. תפקידו של עורך דין מהמחלקה המשפטית של חברות אשראי או חברות פרטיות הוא לממש את זכויות הלקוח, לעמוד לרשותו בכל מקרה של התלבטות ולוודא את תנאי ההסכם.

אם גם חשבון הבנק שלכם הוגבל, דעו שיש לכם למי לפנות: השאירו פרטים באתר ואחד מהנציגים שלנו יחזור אליכם בהקדם עם מידע על משכנתא למוגבלים.